Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Informacje o yorkach

*Informacje o zwierzakach *

Strona Główna

Zajrzało 5612 osób, ale ślad zostawiło tylko 0...

Księga
Księga Gości
Dodaj do Księgi

O mnie
Dodaj do Ulubionych

Archiwalia

2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień


Znajomi
LinkiInformacje o yorkach

Artykuł ze strony Yorkshirek.pl

Zapewne wszyscy rozpoznają wyjątkowo popularne w ostatnim czasie pieski rasy York. Charakteryzują się one zwłaszcza szczególnie obfitym włosem. Rasa ta tworzy dobrą możliwość wyboru dla osób uczulonych na sierść czworonogów. Czworonogi te bowiem nie posiadają spodniej warstwy sierści, ale włos, praktyczniel taki sam jak ludzki. Rzecz jasna nie jest powiedziane,iż każdy York zmuszony jest posiadać włosy przedłużone, wymagające trudnej czesania.

Przeważająca część hodowców Tych czworonogów obcinają je nieco, co absolunie nie pozbawia im piękna. Są to czworonogi niewielkich rozmiarów, które pomimo że uważane są za czworonogi typowo domowe, uwielbiają ruch. Yorki są bardzo ruchliwe, pojawiają się bowiem pieski nieco impulsywne albo strachliwe. Mimo tego, rasa jest teraz czasie do jednej z najliczniej trzymanych przede wszystkim w miastach.

Jeżeli zamierzamy kupić czworonoga tej rasy musimy zastanowić się nad faktem czy stać nas na jego nie tanie wyżywienie. Psiaki takie ponieważ posiadają zwykle delikatny układ pokarmowy i wymagają zadawania odpowiedniej jakości jedzenia. Warto również powiedzieć, iż nie nadają się one raczej do hodowania w miejscach, w jakich przebywają nie duże latorośle. Mogą one ponieważ nerwowo reagować na dowody sympatii pociechy. Poza tym dziecko może niechcący zrobić psiakowie krzywdę.


Głosuj (0)

amikos24 14:13:51 17/07/2017 [Powrót] Komentuj